Allstars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Addons [StaR-SURF] Edition

Go down 
AuthorMessage
me.aMaZiNg
Admin
me.aMaZiNg


Posts : 101
Join date : 2009-12-15
Age : 33

Addons [StaR-SURF] Edition Empty
PostSubject: Addons [StaR-SURF] Edition   Addons [StaR-SURF] Edition Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 2:49 am

Descriere:Addons [StaR-SURF MOD] Edition.

Contine:
*AmxModX 1.76d
*Metamod 1.19.0.0
*Booster 1.4.6.0
*Stastme 2.8.3.27

Autor:FsTyLe

Pluginuri:

Addonsul contine pluginurile de baza +

Pluginurile Adaugate:

* ultimate_who.amxx ;arata adminii onnline sub forma de meniu , hud , intr-o fereastra depinde cum vreti
* rate_change.amxx ;seteaza rate 25000 la toti playerii care intra pe server pentru a scadea lagul.
* ultimele_harti.amxx ;prin comanda /harti puteti vedea ultimele 5 harti jucate pe server
* resetscore.amxx ;Prin comanda /resetscore va puteti reseta scorul la 0.
* file_remover.amxx ;Ajuta la schimbarea mai rapida a hartii - Sterge custom.hpk
* new_ss_mod.amxx ;Faci poze unui jucator.
* fakefull_original.amxx ;Pune boti spec pentru a arata mai multi playeri pe server
* Color_MSG.amxx ;arata mesaje colorate in chat.
* gamenamechanger.amxx ;schimba numele de sub game
* surf_olympics.amxx ;plugin pentru surf , masoara viteza etc cu care surfezi.

Din cate puteti vedea , acest addons are la baza addonsul [Star] cu mici modificari + modul SURF.

Modificari:

- Addonsul a mai fost umpic "curatat" de pluginuri.: a fost scos pluginul country_kicker care facea lag + am vazut ca erau probleme cu el ; pluginul ghostchat -care la fel facea lag ; pluginul round_info ; pluginul join_ip - am observat ca multa lume incearca acest addons si la un momendat se umple chatul + ca arata atunci cand ies si intra botii creati de pluginul fakefull. ; high_ping_kicker - nu va doare mana sa dati si voi kick

- A fost schimbat data/lang. A fost tradus in romana. Multumiri TUtorialului Lui Seth !

- A fost adaugat pluginul pentru acest mod si anume surf_olympics care masoara viteza , acceleratia etc ( descoperiti voi asta) + pluginul a fost tradus de mine .Au fost traduse atat mesajele , cat si motd`ul cu informatii care apare in urma comenzii : /help . Am pus cateva sfaturi de la mine , care sunt destul de folositoare .

Comenzi playeri: /help , /top3 , /respawn +inca cateva.

Comenzi admin : amx_rcon sv_stepsize 300 pentru a iesi din jail singur , fara ajutor din partea coechipierilor.

ATENTIE !!! Pentru ca pluginul sa functioneze , hartile puse trebuie sa inceapa cu " surf_ " si sa fie setat in server.cfg linia sv_airaccelerate 100

DOWNLOAD ADDONS: http://www.megaupload.com/?d=P0GL26HG
DOWNLOAD HARTI:http://www.megaupload.com/?d=HZNGN227
Back to top Go down
https://allstars.editboard.com
 
Addons [StaR-SURF] Edition
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Addons [Star]
» Addons [New] Edition
» Addons Admin Mod X NORMAL EDITION
» >>>aDdOnS<<<
» AdDoNs:D:D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Allstars :: - [ Resurse Cs 1.6 ] - :: Download Addonsuri :: Addons Amx Mod-
Jump to: